Proktolog Kraków

Gabinet Chirurgiczny „PANACEUM” W Krakowie

diagnozuje i leczy schorzenie proktologiczne. Statystycznie wielu ludzi cierpi z powodu dolegliwości proktologicznych. Objawy towarzyszące tym dolegliwościom to: bóle, świąd, krwawienie i pieczenie odbytu. Wymagają one pilnej diagnostyki i ewentualnego leczenia. Odwlekanie wizyty często jest spowodowane dyskomfortem jaki czują pacjenci w trakcie badania. Wieloletnie doświadczenie właściciela gabinetu pozwala jednak na zapewnienie odpowiedniego komfortu, i obniżenie poziomu stresu powiązanego z chorobą proktologiczną. Choroba hemoroidalna jest najczęściej podawanym schorzeniem przez pacjenta zgłaszającego się do proktologa. Diagnostyka proktologiczna często weryfikuje wstępne rozpoznanie choroby hemoroidalnej, pozwalając na ustalenie właściwej diagnozy np: szczeliny odbytu, zakrzepu brzeżnego, świądu idiopatycznego, czy choroby nowotworowej.

ZADZWOŃ I UMÓW WIZYTĘ W GABINECIE CHIRURGICZNYM PANACEUM – PROKTOLOG KRAKÓW

Dr n med. Lesław Gończowski (proktolog, flebolog) -założyciel i właściciel Prywatnego Gabinetu Chirurgicznego „PANACEUM” jest absolwentem Akademii Medycznej w Krakowie.
Drugi stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej i doktorat obronił będąc pracownikiem III Kliniki Chirurgicznej  w Krakowie. Ma wieloletnie doświadczenie w zabiegach z zakresu chirurgii przewodu pokarmowego, proktologii, tarczycy, sutka i naczyń żylnych.
Jest członkiem Polskiego Klubu Koloproktologii.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego
Przeszedł stosowne kursy i szkolenia z zakresu proktologii i flebologii, w chwili obecnej wykonuje, zabiegi instrumentalnego leczenia żylaków odbytu.

Scroll to Top