OPINIE PACJENTÓW

Opinie o Dr n. med. Lesławie Gończowskim oraz
o
PRYWATNYM SPECJALISTYCZNYM GABINECIE CHIRURGICZNYM PANACEUM

 

Nie wierzyłam i dotąd nie chcę uwierzyć. Mam problem z głowi i z … :). 

Dziękuję i polecam

Barbara W


Polecam,  super, dokładnie, delikatnie i z pozytywnym zakończeniem leczenia.

Polecam na 100%

Jolanta S


nareszcie mam spokój z dolegliwościami. Męczyłam się prawie 20 lat. 

Dziękuję

Wdzięczna pacjentka z 2016 roku 


Myślałem, że to będzie tortura. Myliłem się pomimo, że przy takich zabiegach nie czuję się komfortowo to doktor Gończowski potrafił rozładować ciężką atmosferę swoim spokojem i humorem. Naprawdę jestem wdzięczny

Jacek


śpię i pracuję bez myślenia o uciążliwym schorzeniu. Panie doktorze zrobił Pan cud. Koniec z maściami i bólem. Dziękuję za dyskrecję!!!

Wdzięczna Mama


Konkretny, rzeczowy i dobry fachowiec. Po dość długiej wędrówce od jednego do drugiego specjalisty w końcu trafiłem na osobę kompetentną w tym co robi. Wyjaśnił wszystkie wątpliwości i właściwie pokierował leczeniem. Nie należy do zbyt serdecznych, ale ważniejsze są kompetencje medyczne. Przykładem niech będzie fakt, że nawet w niedziele udzielił pomocy.

Proszę nie publikować moich danych personalnych.


Bardzo dobry lekarz. Wybitny specjalista i fachowiec. Pan Doktor to prawdziwy lekarz z powołania. Posiada ogromną wiedzę z zakresu chirurgii. Już kilka razy byłam Jego pacjentką i zawsze potrafił mi pomóc, wręcz przeciwnie do innych chirurgów. Polecam!

W.P.


bardzo dobry lekarz profesjonalny chirurg pomógł mi gdy nikt nie umiał postawić diagnozy co jest mojemu synowi

Katarzyna G.


Polecam. Wizyta trwała prawie godzinę. Bardzo miły, sympatyczny. Mimo dosyć niemiłego i krępującego badania- robi to z ogromnym taktem i kulturą. Wyszedłem pełen wiedzy i zaleceń. Jeszcze raz gorąco polecam.

Dziękuję

Copyright by PANACEUM 2017. All rights reserved.